Vabad töökohad

• inglise keele õpetaja (osaline koormus, koostöös Tallinna Reaalkooliga täiskoht),
  • matemaatikaõpetaja (osaline koormus, koostöös Tallinna Reaalkooliga täiskoht),
  • eesti keel ja kirjandus (osaline koormus).

Kandidaadid peavad vastama kvalifikatsiooninõuetele.

Kandideerimiseks esitada CV ja motivatsioonikiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Dokumentide esitamise tähtaeg 16. juuni 2017

• IT-tugiisik ja/või haridustehnoloog

IT-tugiisiku tööülesanneteks on kooli IT-vahendite korrashoiu tagamine, lihtsamate tõrgete eemaldamine, tarkvara installeerimine, õpilaste ja õpetajate nõustamine IT-vahendite kasutamisel, koolisündmuste pildistamine ja filmimine.
Haridustehnoloogi tööülesandeks on e-õppe koordineerimine, nõustamine ja arendamine.
Nõudmised kandidaadile:
• erialane haridus (IT-alane ja/ või pedagoogiline);
• huvi ennast erialaselt täiendada;
• algatusvõime;
• paindlikkus;
• positiivne ellusuhtumine;
• pingetaluvus;
• hea suhtlemisoskus;
• soovitavalt IT-alane töökogemus.
Kool pakub:
• Reaali kogukonna pikaajaliste traditsioonide lõimimist uue kooli arendamisel;
• toetavat meeskonda;
• koolitusvõimalusi.
CV saata hiljemalt 23. juuniks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

suvi1

Kaunist suve!